برگزاری-همایش "روز ملی صنعت"

برگزاری-همایش “روز ملی صنعت”

برگزاری همایش “روز ملی صنعت” در مشهد مقدس با تبلیغات “پپسی”+ تصاویر

همایش “روز ملی صنعت” درمشهدمقدس درحالی برگزارشد که تبلیغات “پپسی” درمحل برگزاری همایش به چشم می‌آمد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، همایش روز ملی صنعت ومعدن شامگاه روزگذشته باحضور جمعی ازفعالان اقتصادی استان وکشوری در مشهدبرگزارشد.

اما آنچه دراین میان وبه‌ ویژه درمیان تبلیغات این نمایشگاه به چشم آمد، تبلیغات مربوط به یکی از نوشابه‌های برند خارجی در محل برگزاری این مراسم بود.
تبلیغات نوشابه پپسی براساس آنچه که در تصاویر زیر شاهد آن هستید زینت بخش این مراسم بوده و گویا یکی از اسپانسرهای این برنامه نیز شرکت پپسی بوده است.

نکته جالب اینکه در این همایش تعداد زیادی از فعالان اقتصادی خراسان‌رضوی و کشور حضور داشتند که در مصاحبه‌های خود همواره بر حمایت از کالای ایرانی تاکید دارند.
همچنین معتقدند که با حمایت از کالای ایرانی می‌توان از حجم و میزان بیکاری و همچنین تعطیلی واحدهای تولیدی و صنعتی کاست.

اما دراین میان در مراسم شب گذشته هیچکدام از مسئولان نسبت به این تبلیغات گسترده نوشابه خارجی در محل همایش اعتراضی نداشتند.

قطعا با این رویه یکی به نعل‌زدن و یکی به میخ‌زدن کالای ایرانی مورد حمایت قرار نمی‌گیرد و همه چیز صرفا در حد شعار باقی می‌ماند.

علیرضا هوشنگ‌نژاد در این زمینه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت:

تبلیغات محیطی برنامه شب گذشته و در واقع هیچکدام از برنامه‌های شب گذشته در اختیار ما نبوده و برنامه در اختیار خانه صنعت و معدن بوده که مجری برنامه بوده است.

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی مشهد خاطرنشان کرد:

تبلیغات را نیز احتمالاً خودشان واگذار کرده‌اند و ما صرفا برنامه‌های نمایشگاهی و برگزاری نمایشگاه را آنجا تبلیغ کرده‌ایم.
جشن روز صنعت و معدن سالیان سال است در این مکان برگزار می‌شود. اما در مجموع تمامی تبلیغات صورت گرفته برعهده خانه صنعت و معدن خراسان رضوی به عنوان مجری بوده است.

 

همایش “روز ملی صنعت”

همایش “روز ملی صنعت”