هدایای تبلیغاتی یکی از مهم‌ترین عوامل جلب و جذب مخاطبین است که می‌تواند اثر زیادی در به خاطر سپردن محصولات یا خدمات شما، نزد مشتری داشته باشد. ارائه هدیه‌ای خلاقانه مخاطب را به هیجان آورده و باعث خشنودی و پدید آمدن دیدی مثبت، نسبت به تبلیغ‌کننده در او می‌گردد. ازاین‌رو کانون تبلیغاتی نارستان با به‌کارگیری نیروهای خلاق تلاش نموده با طراحی و تولید هدایای ویژه و خاص هر برند خدمات منحصربه‌فردی را به مشتریان ارائه نماید.

” هدیه شما بی‌همتاست “

هدیه تبلیغاتی به افراد اجازه می دهد که نام تجاری شما را ببینند، به افراد اجازه می دهد نام تجاری شما را به اشتراک بگذارند و همچنین نام تجاری شما را تشخیص دهند. آیا به دنبال جذب یک مشتری بالقوه هستید؟ در این صورت، این یک ایده عالی است.

با انتخاب یک هدیه ارزشمند در ذهن مشتریان خود ماندگار شوید و وفاداری مشتریان به خود را افزایش دهید. این هدایا شامل خودکار تبلیغاتی، لیوان تبلیغاتی، ساعت تبلیغاتی، فلش تبلیغاتی، خودنویس تبلیغاتی، هدیه تبلیغاتی، ست تبلیغاتی، پرچم تبلیغاتی، ساک دستی تبلیغاتی، کیف تبلیغاتی، پاوربانک تبلیغاتی، جاکلیدی تبلیغاتی، کلاه تبلیغاتی و … می باشد.

پس از آشنایی با این خدمات  می توانید با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۴۴۴۰۴۰ تماس حاصل فرمایید، کارشناسان ما جهت مشاوره و معرفی دیگر محصولات پاسخگوی شما هستند.

ﺑﺮﺧﯽ از ﺧﺪﻣﺎت اﯾﻦ واﺣﺪ عبارت‌اند از:

  • طراحی و تولید هدایای تبلیغاتی خاص
  • تهیه و ارائه هدایای برندهای برتر
  • طراحی و تولید تندیس، لوح و گواهینامه
  • طراحی، چاپ و تولید سررسید، سالنامه و تقویم