اپلیکیشن Microsoft Edge جلوی تبلیغات مزاحم را میگیرد.

اپلیکیشن Microsoft Edge جلوی تبلیغات مزاحم را میگیرد.

اپلیکیشن Microsoft Edge جلوی تبلیغات مزاحم را میگیرد.

اپلیکیشن Microsoft Edge جلوی تبلیغات مزاحم را میگیرد.

اپلیکیشن Microsoft Edge که یک مرورگر محبوب شرکت مایکرو سافت به شمار می آید، به قابلیتی مجهز شده است که جلوی نمایش تبلیغات مزاحم را می­ گیرد و این ویژگی باعث محبوبیت هرچه بیشتر این اپلیکیشن شده است.

این مرورگر برای دو پلتفرم IOS و Android طراحی و تولید شده و توانسته توجه بسیاری از مخاطبان و کاربران را به سوی خود جلب نماید.
مهندسان مایکرو سافت با اضافه کردن Adblock Plus به این اپلیکیشن، در تلاش هستند تا جلوی نمایش تبلیغات مزاحم را گرفته و به این ترتیب محیطی فاقد هرگونه عوامل خارجی را برای کاربران خود فراهم کنند و جذابیت این اپلیکیشن را به حداکثر برسانند.

این قابلیت هم اینک در نسخه آزمایشی اپلیکیشن Microsoft Edge روی هر دو پلتفرم یاد شده در دسترس قرار گرفته و به گفته مسئولان، در آینده نزدیک به صورت عمومی در اختیار تمامی کاربران قرار می گیرد.

این ویژگی به صورت مستقیم از داخل تنظیمات فعال شده و نیاز به نصب افزونه جداگانه نیست که این خود امتیاز خاصی را برای این اپلیکیشن فراهم می آورد.
همکاری با Adblock Plus و ارائه چنین قابلیتی از سوی مایکرو سافت می تواند یک امتیاز خوب برای کاربران به حساب آید؛ چرا که گوگل چندی پیش تصمیم گرفت تا افزونه اختصاصی مبارزه با تبلیغات خود را برای نسخه اندروید مرورگر کروم عرضه کند، اما این ویژگی آنچنان که باید و شاید تأثیرگذار نیست و بسیاری از تبلیغات مزاحم به آسانی از چنگ آن عبور می کنند.

فایر فاکس نیز در نسخه اندروید خود، چنین قابلیتی را به خود می بیند که البته تنها در حالت مخفی (Private Mode) در دسترس خواهد بود.

افرادی که از مرورگر اختصاصی سامسونگ استفاده می کنند نیز می توانند با نصب افزونه، از نمایش تبلیغات مزاحم ممانعت به عمل آورند و با آسودگی خاطر به کار خود بپردازند.