طراحی لوگو کلینیک هومینا

طراحی لوگو کلینیک هومینا

طراحی لوگو

امروزه هر برند موفقی یک لوگوی منحصربفرد و جذاب دارد که با یک بار دیدن دیگر فراموش نمی شود.

عنصر کلیدی برای داشتن یک لوگوی ایده آل سفارشی بودن آن است. سفارشی بودن به معنای واقعی کلمه یعنی آنچه مخاطب در ذهن خود دارد و طراح آن را می پروراند و به تصویر می کشد. ولی مشکل اینجاست که در اکثر موارد کلمات در بیان خواسته ها و توصیفات ذهنی ناتوانند و مشتری نمی تواند لوگویی که در ذهنش است را به طراح منتقل کند. ما این فرآیند را به صورت مراحلی تدارک دیده ایم که مشتری حین سفارش لوگو با طی آن ها به آسانی خواسته ی خود را به طراح منتقل می کند.

ما اطمینان حاصل می کنیم که استراتژی های مورد استفاده برای مشتریان، رقابتی و مناسب نیازهای مختلف و خاص آن ها باشد.

 

طراحی لوگو کلینیک هومینا

کانون تبلیغاتی نارستان  یک شرکت مورد اعتماد برای سازمان ها و کسب و کارهایی است که خواستار حضور فعال در فضای تبلیغات و آماده همکاری با یک مجموعه موفق و کاردان هستند. تیم گرافیک نارستان نمونه های حرفه ای و بسیار جذاب لوگو را طراحی کرده که برای معرفی کسب و کار و برجسته کردن برند مشتریان بسیار سودمند بوده است .

لوگو کلینیک هومینا با متد لوگو تایپ طراحی شده است.

مشابه با لوگوهای حروفی، یک لوگو تایپ لوگوی مبتنی بر فونت است که تنها بر روی نام تجاری تمرکز دارد. ویزا و کوکاکولا در نظر بگیرید.

لوگو تایپ زمانیکه یک شرکت نامی متفاوت و جذاب دارد بسیار کارساز و ثمربخش هستند.

خود این نام به تنهایی جذاب و به یاد ماندنی است که هنگام ترکیب با یک تایپوگرافی قوی این لوگو در شناخته شدن موثر برندتان کمک میکند.همچنین مانند یک لوگوی حروفی تایپوگرافی بخش مهمی از تصمیم گیری خواهد بود. از آنجاییکه تمرکز بر روی نام شما است باید فونتی را انخاب کنید که اساس و ماهیت انچه تجارتتان دربردارد را به تصویر کشد.