طراحی لوگو و کاراکتر شرکت راشل

طراحی لوگو و کاراکتر شرکت راشل

طراحی لوگو

یک کارآفرین در فرآیند هویت بخشی به کسب و کار و معرفی کالا و خدمات اولین مولفه ای که باید به آن توجه کند تا باعث شناخت محصول و معرفی خدمات وی در عرصه رقابت و بازار شود نشان تجاری و علامت انحصاری او می باشد.

این امر کمک به برندینگ سازی اصولی شما می کند؛ با توجه به نوع استفاده و کاربرد به دو گروه تایپوگرافی و نشان، آرام یا لوگو تقسیم می شود.

در طراحی لوگو به این نکته باید توجه داشت که سبک و متد طراحی وابسته به زمان خاصی نباشد به بیان دیگر با گذشت زمان طرح قدیمی نشود و همان تاثیرگذاری روز اول را در مخاطبین داشته باشد.

در واقع این لوگو و نشان شماست که می گوید شما چه کسی هستید، حرفه و فعالیت شما چیست، و یا اینکه چرا بقیه باید شما را برای رفع نیازهای خود انتخاب کنند.

 

طراحی لوگو و کاراکتر شرکت راشل

لوگو شرکت راشل یک لوگوی ترکیبی و کاراکتر شرکت راشل یک لوگوی تصویری است.

یک لوگوی تصویری طرحی مبتنی بر گرافیک است.

این لوگو احتمالا تصویری است که زمانیکه به آن لوگو فکر میکنید به ذهن می آید.

مهمترین مساله هنگام تصمیم گیری در مورد یگ لوگوی تصویری این است که چه تصویری را انتخاب نماییم چراکه چیزیست که با کل موجودیت شرکت شما همراه خواهد بود.

باید درمورد مفهوم و دلالت های گسترده تر تصویری که انتخاب میکنید به خوبی فکر کنید.

آیا میخواهید شور و هیجان برانگیزید؟ مانند آنچه که بنیاد جهانی حیات وحش با انتشار تصاویر از یک پاندا به عنوان یک گونه در معرض خطر انجام داد.

و یک لوگوی ترکیبی متشکل از ترکیبی از لوگوهای حروفی یا کلمه ای، لوگوی تصویری، لوگوی انتزاعی ویا کاراکتری است.

تصویر و نوشته میتوانند کنار یکدیگر یا در بالا و پایین یکدیگر قرار گرفته و یا در یکدیگر ادغام شوند تا تصویری را شکل دهند.

با یک لوگوی ترکیبی مردم با نام و تصویر شما به طور یکجا ارتباط برقرار میکنند.

همچنین از آنجاییکه یک نماد و نوشته بایکدیگر یک تصویر مجزا را ایجاد میکنند، معمولا تبدیل این لوگوها به یک علامت تجاری آسانتر از یک لوگوی تصویری تنها است.