طراحی و اکران بیلبورد تبلیغاتی بانک تجارت

طراحی و اکران بیلبورد تبلیغاتی بانک تجارت

 تبلیغات محیطی

با توجه به رشد شهرنشینی ، همه روزه  مردم زمان زیادی را بیرون از خانه می­گذرانند و در معرض رسانه ­های گوناگون قرار دارند.

تبلیغات محیطی یکی از قدیمی ­ترین و متداول ­ترین شیوه­ های تبلیغات در دنیا بوده که با تکیه بر مولفه مکان و مخاطبین مشخص می­ تواند به دنبال تاثیرگذاری و تحقق خواسته­ های برند باشد.

بیلبوردها به این دلیل که قابلیت دریافت فهم موضوع را برای مخاطبان زیادی دارند، این امکان را فراهم می‌کنند که پیام تبلیغاتی بیشتر از یک بار، توجه تعداد بسیاری از مخاطبان را جلب کند.

 ماهیت این رسانه به گونه ­ای است که باید بتواند ظرف چند ثانیه نظر مخاطب را به خود جلب کند و تاثیری ماندگار بر ذهن مشتری بگذارد ، به طوری که حتی بعد از اینکه بیننده از محل دور شد، همچنان به تبلیغ و موضوع آن فکر کند.

کانون تبلیغاتی نارستان  بخش عمده ­ای از ظرفیت خود را به تبلیغات محیطی اختصاص داده است. برنامه­ ریزی رسانه، مانیتورینگ،  طراحی خلاقانه و اجرای تبلیغات محیطی از جمله خدمات ما برای مشتریان در این بخش می­ باشد.

 

تبلیغات محیطی بانک تجارت

نارستان به عنوان یکی از پیشگامان عرصه‌ی تبلیغات محیطی و بیلبورد ها ،  با در دست داشتن  مجموعه فوق‌العاده‌ای از رسانه‌های محیطی در چندین کلان‌شهر ایران و ایجاد کمپین‌های تبلیغاتی  و با در نظرگرفتن نیازهای مردم در جامعه­ ی امروز تبلیغات محیطی بانک تجارت را در دست گرفت.

با توجه به انتخاب نوع ابزار برای انتقال مفهوم پیام به ذهن مخاطب ، طراحی چشمگیر، ساده و در عین حال خلاقانه بر روی سازه ­های متحرک و سه بعدی همراه با نورپردازی­ های زیبا در شب که جذابیت بهره گیری از بیلبوردها را برای صاحبان برند دو چندان می­ کند ، تبلیغات محیطی بانک تجارت را انجام داده و توانست بسیار موثر و ماندگار عمل کند.

همکاران متخصص ما در این بخش آمادگی دارند تا با ارائه­ ی تجربیات خود در قالب مشاوره و برنامه ریزی تبلیغات از هدر رفتن سرمایه­ ی شما جلوگیری کرده و با تدوین برنامه­ ای جامع شما را در مسیر معرفی هر چه بهتر کالا و خدمات خود همراهی کنند و امکان بهتر و بیشتر دیده شدن برند شما را فراهم سازند.