طراحی استند تبلیغاتی فست فود کرون

طراحی استند تبلیغاتی فست فود کرون

استندهای نمایش محصول

در قفسه های فروشگاه های کوچک و بزرگ که حجم زیادی از محصولات مختلف در کنارهم ارایه می شوند شاخص کردن و استند های نمایش محصول می تواند مهمترین ابزار جلب توجه مشتری و عامل افزایش فروش آن محصول باشد. لذا طراحی و ساخت استند نمایش محصولی که با شکل فروشگاه های مختلف سازگار بوده و با اشغال کمترین فضای ممکن و ایجاد بیشترین جذابیت، بتواند آن محصول را در معرض دید و دسترس مشتری قراردهد قطعا عملکرد موفقی خواهد داشت.

 

طراحی استند تبلیغاتی فست فود کرون

کانون تبلیغاتی نارستان  با طراحی خلاقانه و ساخت با کیفبت ویترین ها و استندهای نمایش محصول، با قیمتی مناسب و مبتنی بر اصول زیبایی شناسانه به شما کمک کند تا فروش محصولاتتان را بالا ببرید.

با توجه به تجارب پیشین و سودمند تیم طراحی نارستان ، این گروه خیلی زود به افتخار همکاری با بسیاری از شرکتها و موسسات نایل گردید.

برخی از این همکاریها در قالب نمونه کار طراحی استند ، در محتوای سایت قابل مشاهده است.

طراحان و تیم کارشناسی نارستان  بر این باورند که با ارائه مشاوره و خدمات حرفه ای مطلوب در زمینه طراحی و چاپ استند ، می توانند در راستای اعتلای نام، محصول و خدمات سازمانها گامهای موثرتری بردارند و ثابت نمایند که تبلیغات، سرمایه گذاری است، نه هزینه.

طراحی استند نمایشگاهی برای فست فود کرون با رنگ ها و المان‌های سازمانی شرکت انجام شد. چاپ استند با جنس پلات لمینیت و به صورت استند رول آپ انجام شده است.

استندهای رول آپ از انواع با کیفیت سازه‌های استند هستند که به‌راحتی حمل و نصب می‌گردد. چاپ استند تبلیغاتی برای استفاده در غرفه نمایشگاهی و مکان‌های عمومی انجام می‌شود.