” متفکرانه و قدرتمند در محیط تبلیغ کنید “

تبلیغات محیطی

امروزه با توجه به گستردگی معابر، امکان ویژه‌ای برای تدوین استراتژی‌های ارتباطی در حوزه بیلبورد، استند، ماکت، تبلیغات حجمی و … به‌دست‌آمده و با توجه به ویژگی‌های این نوع تبلیغ در راستای معرفی و ارتقای برند از طریق دستیابی به رسانه‌های خلاق با گروه‌های مخاطب طبقات اجتماعی، جذابیت خاصی را در صنعت تبلیغات ایجاد کرده است.

اجاره بیلبورد در شهر تهران

تبلیغات محیطی چیست؟

تبلیغات محیطی یا Out Door Advertising به تبلیغاتی گفته می‌شود که مخاطبان را اصطلاحا خارج از خانه (محیط‌های عمومی) هدف قرار می‌دهد. طبق بررسی انجمن تبلیغات محیطی آمریکا (OAAA) مردم بیش از 70 درصد از زمان خود را در خارج از خانه سپری می کنند و در نتیجه در معرض تبلیغات محیطی هستند.

کانون تبلیغاتی نارستان با در اختیار داشتن فضاهای تبلیغات محیطی گسترده در جاده‌های اصلی کشور و شهر تهران و همچنین شهرهای بزرگ و مراکز استان‌ها، شهرک های صنعتی بزرگ کشور، امکان معرفی محصولات و خدمات را به شکلی گسترده و ملی دارا است.

گروه فنی و اجرایی تبلیغات محیطی با امکانات چاپ OUT DOOR و گروه‌های اجرایی اکران در تمام استان‌های کشور این امکان را دارد تا در یک برنامه زمان‌بندی هم‌زمان، دقیق و منظم تبلیغات شمارا در سراسر کشور بروی سازه‌های تبلیغاتی اکران نماید.

واحد تبلیغات محیطی شرکت نارستان

1- اجاره بیلبوردهای شهر تهران

2- اجاره بیلبورهای ورودی شهر تهران مانند آزادراه تهران-کرج، آزادراه تهران-قم، آزادراه تهران-ساوه، اتوبان امام رضا (جاده خاوران یا همان جاده تهران-مشهد)،

3- ساخت و نصب سازه های تبلیغاتی جاده ای و شهری پرتابل(قابل جابجایی) و دفن ( فندانسیون داخل زمین)

3- اجرای کمپین تبلیغات محیطی در سراسر کشور

4- بیلبوردهای شهرک های صنعتی بزرگ کشور مانند شهرک صنعتی اشتهارد، شمس آباد، شکوهیه، عباس آباد، خاوران، گرمسار، سمنان و …

5- اجاره بیلبوردهای کشور عراق در شهرهای مهم بغداد، نجف، کربلا، موصل، بصره و …

 

بیلبوردهای ورودی شهر تهران

ﺑﺮﺧﯽ از ﺧﺪﻣﺎت اﯾﻦ واﺣﺪ عبارت‌اند از:

  • طراحی، ساخت و نصب بیلبورد، استند و استرابورد
  • طراحی، ساخت و نصب تابلوهای راهنمای طبقات ولایت باکس‌های فروشگاهی
  • طراحی، ساخت و نصب تابلوهای سر درب مغازه‌ها و فروشگاه‌ها ( فقط ویژه برندها و نام‌های تجاری ) با ارائه مستندات و گزارش‌های آماری
  • طراحی، ساخت و نصب تابلوهای سر درب مؤسسات، بانک‌ها و مراکز دولتی و خصوص در شعب و مکان‌های مختلف
  • طراحی، ساخت و نصب تابلوهای اطلاع‌رسانی