عکاسی و تولید تیزر

عکاسی و تولید تیزر

" ایده‌های ما، رویای شما را به تصویر می‌کشد "

تهیه و تولید محتوای تبلیغاتی جذاب و پرمخاطب با استفاده خلاقانه و مناسب از نور، صدا، تصویر و خبر امکان‌پذیر هست . عکس‌های خلاقانه، تیزرهای تبلیغاتی جذاب و پوشش خبری وسیع رویدادها و مراسم بخش اعظمی از محتوای کمپین های تبلیغاتی هستند. کانون تبلیغاتی نارستان با بهره‌گیری از گروهی حرفه‌ای و با استفاده از تجهیزات و امکانات پیشرفته سعی دارد جدیدترین، جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین محتوای سمعی و بصری را طراحی و تولید نماید .

عکاسی

امروزه استفاده از تصاویر و عکس‌های تبلیغاتی و صنعتی نقش بسیار مهمی و تأثیرگذاری در ایجاد جذابیت در تولید محتوای تبلیغاتی اثربخش دارد. شما به‌راحتی می‌توانید محصولات و خدمات خود را با عکس به تصویر کشیده و آن‌ها را در فضاهای تبلیغاتی مورد استفاده قرار دهید .

ﺑﺮﺧﯽ از ﺧﺪﻣﺎت اﯾﻦ واﺣﺪ عبارت‌اند از:
  • عکاسی تبلیغاتی
  • عکاسی صنعتی
  • عکاسی خبری

تولید تیزر و فیلم صنعتی

امروزه رسانه‌های تصویری و شنیداری نقش بسیار مهمی در زندگی دارند و مخاطبین بیشترین زمان خود را به این رسانه‌ها اختصاص می‌دهند. تبلیغات در این رسانه‌ها سال‌هاست که بخش قابل‌توجهی از کمپین‌های تبلیغاتی هست اما آنچه مهم و تأثیرگذار است ساختار قوی، ایده پردازی ، خلاقیت ، استفاده از جذابیت‌ها و تکنیک‌های بصری نوین در تهیه و ساخت این تیزرهاست. کانون تبلیغاتی نارستان با اتکا به مجموعه‌ای حرفه‌ای، هنرمند و با تجربه تلاش می‌کند پیام مشتریان خود را هر چه صحیح‌تر و زیباتر به چشم و گوش مخاطبان برساند .

ﺑﺮﺧﯽ از ﺧﺪﻣﺎت اﯾﻦ واﺣﺪ عبارت‌اند از:
  • تهیه و تولید تیزرهای تبلیغاتی رادیویی و تلویزیونی
  • تهیه و تولید فیلم‌های صنعتی
  • ساخت کلیـپ تصویـری و صوتی