اخبار نارستان

با توجه به دغدغه های کنونی کشور در حوزه های مهم اقتصاد و فرهنگ و اهمیت موضوعاتی همچون اقتصاد مقاومتی، جنگ نرم، تحریم و نفود که در سال های اخیر به کرات و مواکدا در بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مورد اشاره قرار گرفته است و لزوم اجرایی نمودن رویکردهای این چراغ های راهگشا و هدایت گر در امور کشور؛ ما جوانان انقلابی را بر آن داشت تا با هدف فرهنگ سازی و ترویج این مفاهیم مهم، اقدام به گرد آوری و تهیه سالنامه 1395 با عنوان «بصیرت» نماییم.

سالنامه «بصیرت» مزین به بیانات و فرمایشات امام خامنه ای (مدظله العالی) پیرامون موضوعات فوق می باشد که به منظور درک بهتر و کاملتر موضوعات یاد شده اینفوگرافیک های جذاب و کاملی هم تدوین گردیده که در فصول مختلف سالنامه درج گردیده است.

گفتنی است این سالنامه که با مجوز رسمی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران منتشر گردیده، هدیه بسیار ارزشمند و کارآمد برای کارکنان وزارتخانه ها، اداره جات، سازمانها، ارگانها، شرکت های مختلف دولتی و غیر دولتی و حتی طلاب حوزه های علمیه سراسر کشور می باشد.

امید است با حمایت از این محصولات ارزشمند فرهنگی خصوصا در ایام مبارک دهه فجر و پیش از آزمون بزرگ انتخابات می تواند ضمن بالابردن بصیرت در اقشار مختلف جامعه، راه نفوذ و فتنه را برای دشمنان ایران اسلامی تنگتر نماییم.

علاقمندان برای تهیه و خرید سالنامه «بصیرت» می توانند به مرکز پخش و فروش آن در: تهران، خیابان شریعتی، پایین تر از خیابان مطهری، کوچه ساجیان، پلاک 13 موسسه پیام طرح نارستان مراجعه و یا با شماره 88444040 - 09121885601 تماس حاصل فرمایند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

FacebookTwitterداغ کن - کلوب دات کام Google BookmarksLinkedinRSS FeedPinterest